Teamet

Mäklare

Niklas

Niklas Berntzon

Mäklare /
Managing Director

Mob: 076-889 97 80  

niklas@esny.se

Tin-Tin

Tin-Tin Af Burén

Mäklare /
Senior Executive Vice President

Mob: 076-889 97 84  

tintin@esny.se

Jan

Jan Ulvenäs

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 076-889 97 85  

jan@esny.se

Denise

Denise Edlind

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 070-753 70 70  

denise@esny.se

Ninna

Ninna Carlson

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 076-889 97 81  

ninna@esny.se

Jonas

Jonas Häggbom

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 070-839 32 63  

jonas@esny.se

Håkan

Håkan Jåfs

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 070-714 70 88  

hakan@esny.se

Inge

Inge Abrahamsson

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 070-440 90 33  

inge@esny.se

Eric

Eric Eiderbrant

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 073-540 18 00  

eric@esny.se

Johan

Johan Holmgren

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 076-841 11 30  

johan@esny.se

Henrik

Henrik Dahlbäck

Mäklare /
Head of New Development

Mob: 070-910 66 73  

henrik@esny.se

Philip

Philip Malmqvist

Mäklare /
Head of New Development

Mob: 070-910 66 74  

philip@esny.se

Caroline

Caroline Tamm

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 070-873 57 82  

caroline.tamm@esny.se

Azad

Azad Daoud

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 070-881 08 11  

azad.daoud@esny.se

Malou

Malou Ekman

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 070-982 28 51  

malou.ekman@esny.se

Sofia

Sofia Elfsson Da Costa

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 070-551 32 10  

sofia.elfsson@esny.se

Sophia

Sophia Heurlin

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 070-285 90 75  

sophia.heurlin@esny.se

Anna-Karin

Anna-Karin Crutze

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 076-816 85 55  

annakarin.crutze@esny.se

Julia

Julia Eldh

Mäklare /
Sales Associate

Mob: 073-313 03 02  

julia.eldh@esny.se

Marcus

Marcus Tikka

Mäklare /
Senior Vice President

Mob: 070-181 62 00  

marcus.tikka@esny.se

Team

Denise

Denise Dahlborg

Art Director

 

denise.dahlborg@esny.se

Saida

Saida Ahlin

Mäklarassistent /
Sales Associate

Mob: 070-965 11 86  

saida@esny.se

Stina

Stina Wahlberg

Mäklarassistent /
Sales Associate

Mob: 073-929 96 33  

stina.wahlberg@esny.se

Johanna

Johanna Järnhäll

Mäklarassistent /
Sales Associate

Mob: 076-187 12 76  

johanna.jarnhall@esny.se

Angelica

Angelica Jonsson

Mäklarassistent /
Sales Associate

Mob: 072-321 13 88  

angelica.jonsson@esny.se

Erica

Erica Narvesjö

Kontorsansvarig Göteborg /
Senior Lounge Manager

Mob: 073-746 00 37  

erica.narvesjo@esny.se

Maria

Maria Kangärde

Inredningsstylist /
Interior Stylist

070-273 25 88  

maria.kangarde@esny.se

Susanna

Susanna Öhman

Redovisningsassistent /
Accounting Assistant

072-022 94 56  

susanna@esny.se

Styrelse

Jan

Jan Carlzon

Styrelseledamot /
Member of the Board

 

Urban

Urban Edenström

Styrelseledamot /
Member of the Board

 

Fredrik

Fredrik Eklund

Grundare /
Chairman of the Board

 

fredrik@esny.se

Niklas

Niklas Berntzon

Styrelseledamot /
Member of the Board

 

Gustaf

Gustaf Enblad

Styrelseledamot /
Member of the Board